ליאן מוריארטי - סופרת אוסטרלית

August 31st, 2016

 

הסופרת האוסטרלית, ליאן מוריארטי, מסידני, מכרה שישה מיליון עותקים מספר שהיווה השראה לסדרה ב- HBO, העוסק בצד האפל של החיים בפרברים. היא עבדה עם השחקנים האהובים ניקול קידמן וריס ויתרספון, אך למרות הצלחה מסחררת זו, אנשים רבים מעולם לא שמעו עליה.

ליאן מוריארטי

הסופרת המצליחה בעולם. גלו את הסופרת האוסטרלית שהפכה לסנסציה עולמית עם מכירות של למעלה משישה מיליון עותקים מספריה, ברחבי העולם!

סקירת הספרים. מאמר המתאר את הדמויות, העלילות והמרכיבים המשפיעים על ספריה של ליאן מוריארטי.

הסופרת ליאן מוריארטי מתוודה. הספרים שלה נוגעים כמעט בכל דבר, החל מבריונות בבית הספר ועד שמירה על הכבוד במסגרות חברתיות, בשיטות המובילות להרמת גבות. המחברת עונה במאמר זה על השאלות הבוערות של הציבור בנוגע לכל תחום, החל מהשחקנים העתידים לככב בעיבוד הקולנועי של הספר 'השקר', ועד הדברים הכי מצחיקים שאי פעם אמרה.

שקרים קטנים גדולים. הסופרת ליאן מוריארטי מדברת על עיבוד הרומן שלה עבור סדרה ב-HBO.

ליאן מוריארטי: לפי הספר. מחברת הספר "בעלה של הסוד", ו"באמת אשם בטירוף", שנאה כילדה את 'מובי דיק'. היא הייתה בטוחה שתאהב את הספר כשתגדל, אך סבורה שלוקח לה הרבה זמן לגדול. ראיון בלתי שגרתי ל'ניו יורק טיימס'.

ליאן מוריארטי: "כולנו מסוגלים לדברים אכזריים עוצרי נשימה". שיחות עם הסופרת האוסטרלית על אלימות מינית, התעללות בבני זוג והצקה בבית הספר בספרה החדשה 'שקרים קטנים גדולים'.

באמת אשם בטירוף. מאמר ביקורת על הספר.

שלוש משאלות. רב המכר של ה'ניו יורק טיימס' הוא רומן מצחיק, מחמם את הלב ומקסים בהחלט. זהו ספרה הראשון של ליאן מוריארטי. מאמר זה סוקר את הספרים שהעמידו את הסופרת בראש רשימת רבי המכר.

ליאן מוריארטי / שקרים קטנים גדולים – מאמר ביקורת מאת שמואל הדס באתר אימגו

מכירות ספרים. אתר המפרסם את ספריה של ליאן מוריאטי, ומציע אפשרויות לרכישות מקוונות.